اخذ اقامت راحت و بی واسطه در قبرس شمالی

اخذ اقامت راحت و بی واسطه در قبرس شمالی

اخذ اقامت راحت و بی واسطه در قبرس شمالی

Blog Article

مهاجرت به قبرس شمالی دروازه ورود به اروپا به شمار می‌رود که شما می‌توانید با خرید ملک در قبرس شمالی یا تحصیل در قبرس شمالی اقامت قبرس شمالی را با داشتن شرایط اقامت با ارائه برخی مدارک به راحتی دریافت کنید. مهاجرت به قبرس شمالی را می‌توان یکی از ارزانترین و بهترین انتخاب‌ها برای شروع یک زندگی جدید و رسیدن به اهداف مد نظر به حساب آورد.

طی سالهای اخیر اقامت قبرس شمالی و تحصیل در این کشور بسیار مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است؛ به همین دلیل در حال حاضر قبرس شمالی انتخاب نخست کاربران و یک مقصد جذاب برای خرید ملک در قبرس شمالی و تحصیل در قبرس شمالی به شمار می‌رود. مهاجرت به قبرس شمالی جزء آن دسته از مهاجرت‌های آسان به شمار می‌رود که شما از راه‌ها و روش‌های مختلفی می‌توانید ویزای قبرس شمالی را از طریق کار در قبرس شمالی، تحصیل در قبرس شمالی، خرید ملک در قبرس شمالی، سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی، ازدواج و ... را با اقامت قبرس شمالی به دست بیاورید.

شرایط مهاجرت به قبرس شمالی آسان ولی پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد؛ به همین دلیل اگر قصد مهاجرت دارید برای آگاهی از شرایط و ضوابط اقامت قبرس شمالی و تحصیل یا کسب ویزای قبرس شمالی و مشاوره در این زمینه با شماره 09125488548 تماس بگیرید.

اقامت قبرس شمالی

به گزارش پول نیوز،
شرایط خرید ملک قبرس شمالی
شرایط خرید ملک در قبرس شمالی بسیار آسان‌تر از سایر کشورهای اروپایی برای اقامت است، بر همین اساس امروزه خرید ملک در قبرس شمالی در صدر توجه افرادی که قصد مهاجرت را دارند قرار دارد، شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که برای رسیدن به آینده‌ای بهتر، رسیدن به اهداف مد نظر، تحصیل و ... به فکر مهاجرت هستید. ولی توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی برای مهاجرت شما باید تمامی جوانب را بسنجید و با افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. برای مهاجرت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی شما باید ویزای سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی را دریافت کنید که برای این منظور هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و میزان سرمایه مورد نیاز نیز حداقل 125000 یورو است که داشتن مدرک زبان انگلیسی یا دیگر زبان‌ها نیز ضرورتی ندارد.

از شرایط خرید ملک در قبرس شمالی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

شما باید خانه‌ای به ارزش 125هزار یورو یا بیشتر خریداری کنید
به هنگام عقد قرارداد می‌بایست یک سوم هزینه خرید ملک در قبرس شمالی را پرداخت کنید
قبل از خرید خانه در قبرس شمالی شما باید آزمایش دهید و از هر نظر سالم باشید
اگر قصد اقامت قبرس شمالی به صورت دائمی را دارید نباید بیش از 80 روز در طی 5 سال خارج از قبرس شمالی زندگی کنید.
توجه داشته باشید که قیمت هر متر خانه در قبرس شمالی بسته به مناطق مختلف متفاوت است.
شرایط تحصیل در قبرس شمالی
برای تحصیل در قبرس شمالی و اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق ویزای تحصیلی شما باید ابتدا از یک دانشگاه در این کشور پذیرش بگیرید. پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه قبرس به سفارت قبرس شمالی در کشور خود مراجعه و مدارک مورد نیاز اعم از پاسپورت، حساب بانکی، فرم درخواست و ... را به سفارت تحویل دهید. پس از آنکه ویزای تحصیل در قبرس شمالی را دریافت نمودید و وارد قبرس شمالی شدید پس از 90 روز می‌توانید درخواست اقامت قبرس شمالی را دهید.

مهاجرت از طریق تحصیل به قبرس شمالی
تحصیل در قبرس شمالی یا خرید ملک در قبرس تحصیل در قبرس شمالی شمالی از راه‌های ارزان و باصرفه مهاجرت به قبرس شمالی به شمار می‌رود. بسته به اینکه تحصیل در قبرس شمالی برای اخذ اقامت قبرس شمالی بهترین راه است؛ دانشگاه‌های برتر این کشور سالانه میزبان دانشجویان زیادی از سرتاسر جهان هستند. طی سال‌های اخیر بسته به الزامی نبودن ارائه مدرک زبان برای تحصیل، شهریه مناسب، ارائه خوابگاه با امکانات عالی، اعطای مدرک معتبر بین‌المللی و ... دانشگاه‌های قبرس شمالی به مرکزی جذاب برای تحصیل تبدیل شده‌اند. در حال حاضر امکان دریافت بورسیه‌های تحصیل در قبرس شمالی و تحصیل رایگان در این کشور میسر است.

مدارک مورد نیاز جهت تحصیل در قبرس شمالی
کپی گذرنامه یا پاسپورت با اعتبار حداقل یکساله
4 قطعه عکس با پس زمینه سفید
پر کردن فرم درخواست
ارائه گواهی عدم سوءپیشینه
ارائه مدارکی مبنی بر تمکن مالی
ارائه نامه پذیرش دانشگاه
ارائه گواهی تحصیلی مقاطع قبلی به همراه ریزنمرات
و ...
شرایط اخذ اقامت در قبرس شمالی
قبرس شمالی کشوری مهاجرپذیر به شمار می‌رود که برای اخذ اقامت قبرس شمالی روش‌های مختلفی وجود دارد که شرایط هر یک با دیگری متفاوت است؛ در ادامه به برخی از این روش‌ها اشاره خواهیم کرد.

مهاجرت کاری: در مهاجرت کاری برای اخذ اقامت قبرس شمالی شما نیاز به ویزای کار قبرس شمالی دارید که بهترین سن برای این منظور 25 سال با تمکن مالی 60 تا 70 میلیون تومان است. برای دریافت ویزای کاری شما باید مدرک زبان ترکی یا انگلیسی را داشته باشید.
مهاجرت تحصیلی: برای تحصیل در قبرس شمالی و اخذ ویزای اقامت شما نیاز به تمکن مالی 80 میلیون تومان و بیشتر دارید که نیاز به ارائه مدرک نیست که بهترین زمان برای این منظور 18 تا 30 سال است.
مهاجرت از طریق ثبت شرایط: برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در قبرس شمالی شما باید ویزای سرمایه‌گذاری قبرس شمالی را دریافت کنید که محدودیت سنی برای آن وجود ندارد. حداقل سرمایه مورد نیاز برای این منظور صد هزار دلار است که داشتن مدرک زبان ضرورتی ندارد.
خرید ملک در قبرس شمالی: با خرید ملک در قبرس شمالی با حداقل 125 هزار یورو شما می‌توانید ویزای سرمایه‌گذاری اقامت قبرس شمالی را دریافت کنید. داشتن مدرک زبان ضرورتی ندارد. محدودیت سنی برای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری وجود ندارد.
مهاجرت از طریق ازدواج: برای ازدواج شما نیاز به ویزای فرودگاهی و حداقل 18 سال سن دارید. درآمد ماهیانه شما باید حداقل 1500دلار باشد. داشتن مدرک زبان ضرورتی ندارد. از مدارک مهاجرت برای ازدواج می‌توان به گذرنامه و شناسنامه طرفین، گواهی عدم ازدواج یا طلاق هر دو نفر، گواهی ازدواج، تأییدیه تمکن مالی، گواهی تولد فرزندان ازدواج قبلی و سند مالکیت یا اجاره ملک اشاره نمود.

Report this page